Hračky pro psy

Žádnému psovi by neměly chybět ve výbavě hračky pro psy. Zabaví se pomocí nich sám nebo si užijete společné chvíle doma i venku. Na výběr máte dnes z nepřeberného množství tvarů, materiálů i provedení, nebudete se tak nikdy nudit. Přečtěte si více o všech možnostech, které v tomto ohledu máte.

#ShowMore#

Zabavte svého psa a užijte si legraci – využijte hračky pro psy

Pokud chcete svého chlupatého kamaráda zabavit anebo upevňovat svůj vztah s ním, jsou ideální volbou hračky pro psy. Díky obrovské variabilitě se hodí pro všechny velikosti i plemena, pro vášnivé milovníky aportu i okusovače.

 • Míčky pro psy jsou vděčné a také nejoblíbenější hračky. Potěšíte s nimi malé i velké a při společné hře si užijete spoustu zábavy. Nemusíte mít přitom po ruce jen obyčejné tenisáky – k mání jsou i míčky gumové, plyšové, míčky na laně a další, proto nikdy neomrzí.
 • Frisbee pro psy fungují stejně jako při té člověčí hře, jen na druhé straně chytá váš mazlíček. Frisbee jsou proto speciálně uzpůsobená pro psí zuby. Pak jsou tu speciality jako třeba svítící frisbee. Všechny z nich obvykle i plavou na vodě, můžete je tedy použít i tam.
 • Hlavolamy a interaktivní hračky pro psy jsou skvělým způsobem, jak je zabavit na dlouhé hodiny. Odvedou ho tedy od nudy a případného ničení věci v místnosti, pokud ho musíte nechat doma samotného. Krom toho ho naučí i lepšímu soustředění a přemýšlení.
 • Přetahovací hračky pro psy jsou skvělé pro společnou hru buď vaší se psem, nebo dvou psů. Hračky neslouží obvykle jen k přetahování, ale pejsek je může také kousat nebo je aportovat. Vyrábí se z různých materiálů a jejich kombinací.
 • Hračky do vody pro psy využijete nejenom v létě, když vyrážíte se svým chlupatým kamarádem k vodě. Tyto hračky na hladině plavou, nemusíte se tak bát, že by se vám při hře potopily. Na výběr máte z nespočtu variant – frisbee, míčků i dalších tvarů.

Tip: Hledáte cenově dostupné výrobky z této kategorie? Podívejte se na levné hračky pro psy.

aportovací míček s provázkemdřevěná činkabavlněné uzly

Hledáte hračky pro psy na zabavení?

Pejsek často musí trávit sám doma dlouhé hodiny. Aby se zabavil, procvičil mozek a hlavně se nepouštěl do žvýkání věcí, které k tomu nejsou určené, pořiďte vhodné hračky pro psy na zabavení.

 • Chytré hračky pro psy rozvíjí smysly a procvičují mozek i postřeh. Patří sem různé typy hraček ze dřeva, gumy, plastu i textilu. Tyto logické hračky pro psy obvykle fungují na principu hledání schovaných pamlsků.
 • Hračky pro psy – hlavolamy zaměstnají jejich hlavičky. Jsou v nabídce v různých obtížnostech, pes tak může postupovat od jednoduché ke složitější. Pes si s jejich pomocí učí přemýšlet a soustředit.
 • Hračky pro psy na pamlsky je také zabaví na dlouho – obvykle jde o míček s otvorem, do kterého se vloží pamlsky. Ty musí pes dostat ven. Krom pamlsků se dají použít i granule.
 • Pohyblivé hračky pro psy také patří k těm interaktivním. Mohou se pohybovat celé a motivovat tak psa k pohybu, nebo se pohybují jejich součásti, které musí pes posouvat, aby se dostal k ukrytému pamlsku.
 • Pískací hračky pro psy je povzbudí ke hře. Zvuk vydávaný po zmáčknutí nebo skousnutí je nenechá chladnými. Na výběr je z mnoha tvarů, typů, materiálů i velikostí.

Tip: Ptáte se, jaké jsou ty nejlepší hračky pro psy? Každý pes má jiné nároky, budete tak muset zkoušet, která to bude v případě toho vašeho.

Aby vydržely vše, aneb nezničitelné hračky pro psy

Jsou psi, kteří by se dali nazvat spíše demoliční četou. Pro ty budete hledat nezničitelné hračky pro psy. Takové hračky se vyrábí z kvalitních, pevných materiálů, které nápor psích zubů a čelistí vydrží po mnohem delší dobu, než například plyšové hračky. Mezi odolné hračky pro psy patří obvykle ty vyrobené z gumy nebo přírodního kaučuku a také přetahovací splétané textilní uzly a provazy.

 • Hračky pro bull plemena patří mezi vysoce odolné hračky – musí být z dostatečně tvrdého materiálu. Problém může způsobovat hračka vytvořená z příliš mnoha kusů nebo nedostatečné pevné spoje mezi díly.gumová prasata

Z čeho se psí hračky vyrábí?

Při výběru psí hračky máte možnost zvolit různé materiály. Každý z nich je jinak odolný, obvykle se také hodí k různým činnostem. Nejčastěji se používá guma či kaučuk, pak také plast a textil. Setkat se můžete samozřejmě s výrobky ze dřeva

Tip: Hračky pro psy z kůže se hodí pro malé i velké a zejména pro mléčné zoubky štěňat, užijete si s nimi aport i přetahování.

Potřebujete hračky pro psy na zahradu nebo domů?

Ať už sháníte hračky pro psy na zahradu nebo domácí využití, dívejte se především na jejich odolnost. Hračky na ven by měly být odolnější a vydržet i v případě, že zde stráví značnou část roku nehledě na rozmary počasí.

Vybírejte hračky pro pejsky i podle velikosti plemene

Jedním z parametrů pro výběr hračky pro pejsky bude jistě velikost plemene. Je to z hlediska jak odolnosti, tak samozřejmě bezpečnosti a také úměrnosti. Velký pes by příliš malou hračku mohl spolknout, malý pes si naopak s hračkou určenou pro psího obra nedokáže dost dobře poradit.

Tip: Hračky pro malé psy s váhou do 10 kg mají obvykle velikost kolem 10 až 15 cm.

 

Každý pejsek si rád hraje a to my moc dobře víme! Proto nabízíme ty nejlepší hračky pro každého pejska. Všechny naleznete v této kategorii.