Napáječka pro drůbež stojanová barelová, pozink, 30 l

1 590 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Pozinkovaná napáječka, která vyniká svou odolností a dlouhou životností. Napáječku lze doplňovat z vrchu hadicí (dolní část napáječky je uzavíratelná). K napáječce dodáváme v případě potřeby veškeré náhradní díly (těsnění, uzavírání atd.). Už žádné otáčení a každodenní dolévání vody.

Detailní informace

Ověřená kvalita
Platba online
Rychlé dodání

Detailní popis produktu

Podrobný popis

Tato pozinkovaná napáječka je ideální pro větší skupiny slepic, kachen, bažantů nebo pávů. Přístup je možný ze všech stran, takže může pít více zvířat najednou. Díky pozinkované oceli a vysoce kvalitním plastovým dílům stojí tato napáječka pevně na svém místě a dlouho vydrží. Díky objemu 30 l má drůbež přístup k čisté vodě po dlouhou dobu.

  • Pozinkovaná napáječka 30 l.
  • Jednoduchá montáž, není potřeba žádné nářadí.
  • Čistá voda po dlouhou dobu díky velké kapacitě.
  • Přístup ze všech stran, více zvířat může pít současně.
  • Snadné doplňování přes plnící uzávěr.
  • Dlouhá životnost díky pozinkované nádrži.
  • Vzduchotěsné těsnění zajišťuje dlouhodobě čerstvou vodu.
  • V nádrži nedochází k růstu řas.
  • Ideální pro větší chovatele.

Mnoho napáječek, které nabízejí otevřenou vodu, kombinuje relativně malou kapacitu s přístupem k vodě blízko země. Při použití u větších skupin drůbeže to znamená neustálé doplňování novou vodou, díky znečištění a vylévání. Tato galvanizovaná napáječka je určena až pro 30 slepic. Pro 5 slepic voda vydrží až 3 týdny! Pítko je namontováno ve výšce 20 cm od země. Většina nečistot se tedy nedostane do kontaktu s vodou. A protože nádrž z pozinkované oceli plně izoluje vodu od slunečního záření, nehrozí růst řas. Voda vydrží dlouho čistá a nekazí se. Přístup ze všech stran zajišťuje, že žízeň může uhasit více zvířat současně.

Voda přitéká do napáječky přes hubici na dně nádrže. Hladina vody je pevná, ale lze ji zvýšit odříznutím kusu hubice. Během doplňování lze na hadici zamáčknout gumovou zátku. Tím zabráníte stékání vody. Po dokončení opět uzavřete vrchním víčkem. Díky tomu je nádrž vzduchotěsně uzavřena a při stékání vody do napáječky vzniká v nádrži podtlak.

Pozinkovaná ocel je lepší než běžná ocel. Antikorozní zinkování zajišťuje delší životnost a dobře vypadající ocel po delší dobu. Ostatní použité materiály jsou vysoce kvalitní a dobře zpracované. Tato pozinkovaná napáječka 30L poskytne drůbeži čistou vodu po léta. Více do plastu? Tato sifonová napáječka je k dispozici také v pevném bílém plastu, kterou u nás také pořídíte, zde!

Doplňkové parametry

Kategorie: Napáječky a napájecí systémy pro drůbež
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.7 kg
Položka byla vyprodána…

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
J Avatar autora | 20.11.2022
Kamarádi jí mají a je super. My míváme bohužel jen 8 - 10 slepic, tak bychom uvítali v menším provedení, tak do deseti litrů. Cena by mohla i zůstat. Je to produkt, který vydrží dlouhou dobu. Ještě, kdyby dali dokupovat plastové komponenty a výrobek je dokonalý.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: