Chovatelské potřeby pro psy

V této kategorii najdete širokou škálu chovatelských potřeb pro psy. Od výživy až po výbavu na procházky, vše, co potřebujete pro zdraví a šťastného psa, můžete najít v této kategorii.

Výživa

Správná výživa je klíčová pro zdraví vašeho psa. V této sekci najdete potraviny pro psy všech velikostí a věkových kategorií. Nabízíme kvalitní krmiva od předních výrobců. Můžete si vybrat mezi suchým a mokrým krmivem, krmivy pro speciální potřeby psa, jako jsou alergie, zažívací problémy a další.

Péče o srst

Zdravá srst je pro psa velmi důležitá. V této sekci najdete šampony, kondicionéry a kartáče pro psí srst. Nabízíme také speciální výrobky pro péči o srst pro psy s citlivou kůží.

Výbava na procházky

Procházky jsou pro psy důležité pro zdraví a štěstí. V této sekci najdete vše, co potřebujete pro procházky s vaším psem. Nabízíme vodítka, obojky, postroje, sáčky na výkaly a další.

Výcvikové pomůcky

Výcvik je pro psa velmi důležitý pro jeho výchovu a správné chování. V této sekci najdete výcvikové pomůcky, jako jsou píšťalky a klikry, aportovací míče, hračky pro hry a další.

Doplňky stravy

Doplňky stravy mohou pomoci vašemu psu udržet zdraví. V této sekci najdete doplňky stravy pro různé potřeby psa, jako jsou vitamíny, minerály, kloubní výživu a další.

Nejprodávanější

Nerezová miska s gumou 0,4 l (20 cm)
89 Kč –66 %
Původně: 89 Kč  (–66 %)
30 Kč
Krmná lžíce 1,5 litru antracitové barvy
167 Kč –28 %
Původně: 167 Kč  (–28 %)
120 Kč
Apetit Svatojánský chléb
Apetit Svatojánský chléb
Vyprodáno
29707/400
 
44 Kč
3 položek celkem
Krmná lžíce 1,5 litru antracitové barvy
Novinka Tip
167 Kč –28 %
120 Kč

Krmná lžíce pro nabírání krmiva o objemu 1,5 litrů antracitové barvy. 

78584
Apetit Svatojánský chléb
Akce Tip Český výrobek
44 Kč

Apetit Svatojánský chléb můžete mazlíčkovi podávat jako přídavek do krmiva nebo k přímému...

29707/400

Péče o zdraví

Péče o zdraví je pro psa velmi důležitá. V této sekci najdete všechny potřebné výrobky pro péči o zdraví vašeho psa, jako jsou antiparazitní přípravky a další.

Hračky

Hračky jsou pro psa důležité nejen pro zábavu, ale také pro rozvoj jeho mentálních schopností. V této sekci najdete širokou škálu hraček pro psy všech velikostí a věkových kategorií.

Oblečení pro psy

Oblečení pro psy nejsou pouze módní doplňky, ale také mohou pomoci psům s citlivou kůží nebo v chladném počasí. V této sekci najdete oblečení pro psy všech velikostí a věkových kategorií.

Postele a pelíšky

Kvalitní spánek je pro psa důležitý pro jeho zdraví a štěstí. V této sekci najdete postele a pelíšky pro psy všech velikostí a věkových kategorií. Nabízíme také speciální postele pro psy s artritidou nebo jinými problémy se zdravím.

Často kladené dotazy

 1. Jak vybrat správné krmivo pro mého psa?
  Vybrat správné krmivo pro psa závisí na jeho věku, velikosti, plemeni a zdravotním stavu. Poradíme vám s výběrem krmiva pro vašeho psa.

 2. Jak často bych měl psa koupat?
  Záleží na typu srsti a aktivitách vašeho psa. Obecně se doporučuje koupat psa nejvýše jednou za měsíc, aby se nevysušila jeho kůže.

 1. Jak často bych měl měnit pelíšek mého psa?
  Pelíšek by se měl měnit pravidelně, aby se minimalizovalo riziko infekce a zdravotních problémů. Doporučuje se měnit pelíšek jednou za měsíc a prát ho v pračce.

 2. Jak zvolit správnou velikost oblečení pro psa?
  Správná velikost oblečení pro psa závisí na jeho velikosti a plemeni. Doporučuje se měřit psa od krku po ocas a podle toho zvolit správnou velikost oblečení.

 3. Jaké jsou nejlepší hračky pro štěně?
  Nejlepší hračky pro štěně jsou měkké plyšové hračky a interaktivní hračky, které podporují jeho rozvoj. Doporučuje se vybírat hračky, které jsou bezpečné a neobsahují drobné díly, které by mohl pes spolknout.