Bonusový program

Jsme tu pro každého chovatele, který chce pro svou zvěř to nejlepší, ale zároveň chce objednat, co nejvýhodněji.

Není nic lepšího než, když máte jedno místo, kde nakoupíte vše, co potřebujete a za nejlepší ceny. Ty získáte i díky slevám, které ke každé objednávce můžete získat. 


SLEVA ZA KUMULOVANÝ OBRAT

Naši věrní zákazníci získají za součet svých nakupů extra slevy! Nakupujete na e-shopu Agroman rádi? Moc si Vaší důvěry vážíme a rádi bychom podotkli, že každý Váš nákup se počítá. V závislosti na tom, kolik takových nákupů za rok provede, získáte danou procentuální slevu. Hodnoty nákupů se kumulují, a pokud dosáhnete určité hranice získáte tyto slevy:

KUMULOVANÁ ÚTRATA TYP SLEVY SLEVA
3.000 Kč - 7.000 Kč MALÝ CHOVATEL 3 %
7.000 Kč - 15.000 Kč VELKÝ CHOVATEL 5 %
15.000 KČ - 25.000 Kč ECHT CHOVATEL 7 %
25.000 Kč - 50.000 Kč MISTR CHOVATELŮ 9 %
50.000 Kč a více CHOVATEL CHOVATELŮ 11 %

 

Díky tomu, že máte svůj zákaznický účet Vaše nákupu se automaticky připisují na Váš účet. Na jednom místě tak můžete sledovat  kumulovanou hodnotu Vašich nákupů, spravovat Vaše doručovací a osobní údaje.

Abyste mohli užívat slevy za nasbírané chovatelské bodíky, musíte mít svůj osobní účet na našem e-shopu.

REGISTRUJTE SE ZDE

 Uveďme ale krátký příklad:

V průběhu roku nakoupíte na našem e-shopu zboží v hodnotě 6.500,- Kč. Díky tomu, že jste registrovaní zákazníci a hodnoty Vašich nákupů se tak sčítají, získáváte ke každému dalšímu nákupu 3% slevu. Pokud hodnota nákupů překročí 7.000 Kč, získáte na každý další nákup slevu 5 %.Sleva se Vám po přihlášení do účtu automaticky propíše v nákupním košíku.

Hodnota kumulovaných nákupů je platná po 365 dní od Všeho prvního nákupu.