Leonardo - značka, kterou doporučuje 11 z 10 koček!

Je vaše kočička opravdovým pánem domácnosti a ráda si vybírá to, co bude mít ve své misce? Tak přesně pro ni vznikla značka Leonardo! Protože vaše kočička si přece zaslouží jen to nejlepší...

leonardo-logo

Zdraví na první místě!

Leonardo dbá na to, aby jejich krmiva obsahovala pouze patentované přírodní komplexy, které pečují o zdravé zuby, trávení a napomáhají odstraňování srsti ze zažívacího traktu. Leonardo také pečuje o zdravé močové cesty koček, jelikož močové kamínky jsou u koček velice častým problémem - příčinou jsou krmiva, která čerpají více bílkovin z obilovin než z masa - receptury Leonardo obsahují čerstvé maso od regionálních dodavatelů, které splňuje kritéria i pro lidskou spotřebu.

Krmiva jsou navíc holistická, což znamená, že hlavní cíl krmiv není pouze kočičku nasytit, ale dopřát jí i maximální dávku prospěšných látek, které podpoří její organizmus a celkově zlepší kvalitu jejího života.

Značka také nabízí krmiva z řady Grain-free (označována také zkratkou ,,GF") neobsahují ani špetku obilovin! Tudíž jsou vhodná pro kočky s citlivým zažíváním či kočky s alergiemi.

Správná výroba je základ

V německé firmě Bewital Petfood, která má značku Leonardo pod palcem vědí, že proces výroby krmiv je neméně důležitý jako samotné složení. U granulí tady zvolily  postup ,,dvojitého sušení", čímž zajistili, aby suchá krmiva obsahovala pouze přírodní antioxidanty (nejsou tedy použitá žádná chemická ochucovadla, barviva ani sójový protein). Leonardo své výrobky také netestuje na zvířatech a dbá na to, aby jejich výroba byla maximálně ekologická.

Krmiva Leonardo v Německu za svůj proces výroby, širokou nabídku produktů a kvalitu složení dostala ocenění za nejlepší produkt pro rok 2016/2017.

Návrh bez názvu-22

Konečně způsob, jak přinutit kočku pít?

Je obecně známo, že kočky mají problémy s doplňováním tekutin, což opět vede k nepříjemným problémům s močovými cestami a ledvinami. V Leonardo ale našli způsob, jak kočičky nenásilně přinutit, aby svůj příjem tekutin zvýšily. Přišly na trh s kapsičkami Drink, které obsahují chutný vývar s masem a minerály - kočička si tak pochutná a doplní potřebné množství tekutin (kapsička se dá kočičce podávat jako chutný pamlsek, ale i jako pochoutka do granulí).

62347_leonardo-drink-s-lososem

Tolik možností...

Leonardo nám opravdu nabízí širokou škálu jejich výrobků. Hledáte kvalitní masové kapsičky? Tak si prohlédněte bohatou nabídku příchutí Leonardo kapsiček. Co masové konzervy? Tyto tady také máme! 

5c63f5b6-d197-4154-8687-135442d226a4_lrg

Granule pro všechna vývojová stádia

Samozřejmě, dobré granule jsou základ! Pro koťátka zvolte něco z řady Leonardo Kitten. Pro zdravé dospělé kočky pak zase něco z řady Leonardo adult. Trpí vaše kočička nadváhou? Není problém, pro tu tady máme krmiva Light, které její dietu udělají o mnoho chutnější. A samozřejmě i pro kočičí seniory se něco najde v kategorii Leonardo senior.

 

Doufáme, že vám byl článek přínosný, a všem kočičím gurmánům přejeme dobrou chuť!

B7483C6C-99FF-493B-95F3-ACDEA7CA2BF7