Brinsea ChickSafe Advance automatické zavíraní dvířek kurníku se světelným senzorem

Akce Tip MEGA VÝPRODEJ
5 890 Kč –28 %
Brinsea ChickSafe Advance automatické zavíraní dvířek kurníku se světelným senzorem
5 890 Kč –28 % 4 200 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Automatický otvírač dvířek kurníku ChickSafe Advance je odolný a spolehlivý systém pro automatické otevírání dvířek kurníku.
Ráno a jejich zavírání večer s klesající hladinou světla, čímž chrání vaše slepice a vám dává klid.

Detailní informace

Ověřená kvalita
Platba online
Rychlé dodání

Detailní popis produktu

Naše automatické otevírání dveří kurníku Advance, běží pouze na 4 x AA baterie (součástí balení), lze snadno namontovat na jakýkoli kurník s vertikálními posuvnými (nebo sklopnými) dvířky. Díky designu vše v jednom je nastavení hračkou – žádné složité kabely nebo koncové spínače, které by bylo třeba připevnit k vašemu kurníku. Jednoduše připevněte ovládací skříňku k přední části vaší skříně pomocí 2 dodaných šroubů, přivažte zvedací šňůru ke stávajícím dveřím a je hotovo. Není nutná žádná ruční kalibrace; ChickSafe Advance se automaticky přizpůsobí výšce dveří vašeho kurníku.

Stejně jako model Eco je i ChickSafe Advance vybaven novým mechanismem (patentováno) s pouze jednou pohyblivou částí a bez mechanických spínačů pro maximální spolehlivost. Odolný vůči povětrnostním vlivům a vyrobený z materiálů odolných vůči UV záření je navržen pro práci v extrémních podmínkách a může spustit a zvednout dveře o hmotnosti až 3,5kg. Je vybaven „automatickým zastavením“, pokud slepice brání dveřím v uzavření.

Protože ChickSafe funguje tak, že detekuje úrovně osvětlení a hledá pomalé změny světla, nejsou v noci ovlivněny světlomety auta. Pro vaše pohodlí je nastavitelná citlivost úrovně dopadajícího světla a indikátor ukazuje, zda jsou dvířka otevřená, zavřená, pokud jsou baterie vybité nebo zda došlo k poruše. Stav baterií se také zobrazuje na digitálním displeji.

Na rozdíl od základního modelu Eco má ChickSafe Advance plně digitální ovládání pomocí menu s programovatelným časovačem hodin v reálném čase a plně manuální ovládání dveří, které uživateli umožňuje otevřít nebo zavřít dveře v nastavený čas a zrušit automatický systém. Jednoduchým stisknutím tlačítka může uživatel kdykoli otevřít nebo zavřít dvířka nebo je podržet v aktuální poloze, dokud se ovládání nevypne - užitečné, když se snažíte izolovat slepice v kurníku.

ChickSafe Advance také přichází s unikátní funkcí víkendového „lehnutí“, která uživateli umožňuje odložit otevření dveří ráno na 2 dny ze 7 na zvolený čas, který lze využít k delšímu zavření slepic v kurníku o víkendech.


Návod pro použití v Angličtině: Brinsea-ChicksafeEco

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatická zavírací dvířka kurníku
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: