Apetit - Svatojánský chléb

Kód: 29707/402 29707/5 K 29707/10K 29707/20K Zvolte variantu
29 Kč 149 Kč 269 Kč 499 Kč od 29 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Apetit Svatojánský chléb můžete mazlíčkovi podávat jako přídavek do krmiva nebo k přímému zkrmování. Jako doplňkové krmivo je svatojánský chléb vhodný pro koně, dobytek, ovce, kozy, králíky, ale i pro psy, hlodavce a další malá zvířátka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apetit Svatojánský chléb můžete mazlíčkovi podávat jako přídavek do krmiva nebo k přímému zkrmování. Jako doplňkové krmivo je svatojánský chléb vhodný pro koně, dobytek, ovce, kozy, králíky, ale i pro psy, hlodavce a další malá zvířátka.

Apetit Svatojánský chléb

  • Používáno do krmných směsí
  • Chutný doplněk stravy
  • Pro zpestření jídelníčku vašeho mazlíčka
  • Přirozený obsah sacharidů (náhrada kakaa) a minerálů
  • Antibakteriální, antivirové a antiseptické účinky

Svatojánský chléb, neboli karob, je vhodný i k míchání se sypkými krmivy nebo müsli. Sypkou konzistenci ocení koně, kteří hůře žvýkají. Je však vhodný i pro koně, kteří nesnášejí sacharidy a škrob, koně s trávicími problémy, nerovnováhou a průjmy nebo koně hubené. Inhibuje trávicí enzymy, snižuje tvorbu žaludečních vředů. Má pozitivní vliv na srst, kůži a kopyta.

Složení: Obsahuje 89 % sacharidů, vitamíny A, B1, B2, D a E, draslík, hořčík, vápník, měď, chrom a také nenasycené mastné kyseliny.

Krmný návod: Koním do krmiva přidávejte 150 - 200 g karobu denně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 1990 byla založena rodinná firma Jindřich Šíp – Chovprodej, s původním účelem maloobchodní prodejny. Zájem o zboží byl však takový, že již během jednoho roku se jejich činnost rozšířila o výrobu. Výroba krmiv se pak nadále rozvíjí až dodnes a to bez nutnosti cizího kapitálu. Krmiva začali vyrábět právě pod značkou Apetit.  U nás naleznete od Apetitu širokou škálu krmiv jako například Krmiva pro králíky a hlodavce, Krmiva pro želvy, Krmiva pro rybičky, Krmiva pro ptactvo, ale také nejrůznější vitamíny a doplňky a ostatní.

Pod značkou Apetit se skrývá několik řad výrobků pro chovatele hlodavců, králíků, exotického ptactva, akvarijních a bazénových ryb, želv, psů a koček. Výrobky jsou distribuovány zejména do specializovaných maloobchodních prodejen v celé ČR, část výroby je exportována.

Prodej výrobků je zajišťován současně vlastní distribucí a spoluprací s čelními českými velkoobchody,  jako je právě například Agroman.

Hlavním cílem firmy Jindřich Šíp – Chovprodej je výroba kvalitních krmiv, která zodpovídají potřebám našich miláčků s důrazem na dobrou stravitelnost a používání kvalitních surovin. Krmiva nejsou nijak chemicky upravována ani ošetřována.

Nejdůležitější činností je výroba krmiv APETIT pro zakrslé králíky, hlodavce, exotické i venkovní ptactvo. Krmiva nejsou vyráběna na vzhled, jsou pro zvířata – tedy složena tak, aby jim plně vyhovovala, chutnala a zároveň byla cenově dostupná. Hrdě je mohou nazvat přírodními produkty a používat označení „Natur produkt".

Krmiva jsou dodávána jak v maloobchodním balení pro Vaše miláčky, tak v balení pro chovatelské stanice. Jejich firemní heslo: „Krmíme Vaše miláčky!" mohou směle doplnit o přívlastky kvalitně a chutně.