FOS Reviva

Kód: 30481/1 K 30481/7 K Zvolte variantu
229 Kč 1 349 Kč od 229 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

FOS Reviva je energetický nápoj pro rychlou obnovu metabolismu po otelení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOS Reviva je energetický nápoj pro rychlou obnovu metabolismu po otelení. Několik dní před porodem dochází v těle zvířat k mnoha změnám. Pomocí hormonů se tělo začne připravovat na porod a následný nástup laktace. Ihned po porodu dojnice potřebuje z důvodu produkce mléka zmobilizovat velké množství vápníku. Pokud tento proces nefunguje, dochází k vzniku mléčné horečky. Před porodem zároveň nedochází k dostatečnému příjmu krmiva, ale k velkým ztrátám tekutin a elektrolytů. Tyto ztráty musí být nahrazeny, jinak vzniká riziko oslabení organismu, které je dispozicí pro výskyt dalších onemocnění.

Benefity:

  • Posiluje organismus dojnice
  • Zabraňuje vzniku onemocnění

Aplikace:
Revivu podávejte ve formě nápoje. Při přípravě používejte teplou vodu, protože studená voda snižuje chutnost. Zajistěte, aby se před podáváním Revivy kráva napila studené vody. Vždy připravujte nápoj pro jedno podání. Z důvodu vyššího obsahu vitamínu D3 v porovnání s kompletním krmivem se nesmí Reviva zkrmovat ve větším množství než 1,5 kg na krávu a den.

Rozmíchejte 1 kg Revivy v 10 litrech vody (min. 40 - 45 °C). Přidejte 10 litrů studené vody pro dosažení teploty nápoje v rozmezí 25 - 30 ;C. Takto připravený teplý nápoj (20 litrů) se podává kravám ihned po otelení.

Dávkování: Kravám podávejte 30 g / litr pitné vody.

Složení v 1 kg: Bílkoviny 60 g, vláknina 1 g, oleje a tuky 45 g, popel 280 g, vápník 44 g, sodík 47 g, vitamin A 80 000 m. j., vitamin D3 18 000 m. j., vitamin E 2 700 mg, beta karoten 200 mg, organicky vázané železo 200 mg, mangan 190 mg (z toho organicky vázaný 60 mg), jód 20 mg, selen 2 mg (z toho organicky vázaný 0,6 mg).

Balení: 1 kg

Datum spotřeby: 24 měsíců od data výroby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Již více než 20 let  nabízí společnost Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o.  širokou paletu produktů pro všechna zvířata a fundovaný poradenský servis pro velké chovy i drobnochovatele. Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o. je tradičním výrobcem a dodavatelem premixů  krmných aditiv, vitamino-minerálních doplňků, krmiv, vitaminových koncentrátů a veterinárních přípravků pro hospodářská a zájmová zvířata.  Kvalitní produkty vyrábí pod značkou Nutrimix.  

V našem obchodě naleznete celou řadu vitamínů, minerálů a potravinových doplňků pro hospodářská zvířata.

Vitamíny a doplňková krmiva Nutrimix dodávají pocit jistoty, že při sestavování jídelníčků pro zvířata chovaná na dvorcích a malých farmách, budou doplněny všechny důležité živiny. Obzvláště, pokud používáte šroty, statková krmiva, kuchyňské zbytky nebo další neplnohodnotná krmiva. Avšak pozor, i v případě používání kompletních krmných směsí je nutné brát v úvahu, že v závislosti na vnějším prostředí se potřeba jednotlivých živin mění a v tom případě platí, že žádná kompletní směs není kompletní.  Vitamíny a minerály je tak důležité neopomínat.

Nutrimix umožňuje více možností, jak reagovat na nenadálé situace, které s sebou přináší chov zvířat v drobnochovech.

Oproti konkurenci nabízejí ve svých produktech speciálně vybrané biologicky účinné látky na podporu užitkovosti, zdraví a wefaru. Napomáhají ke kvalitní produkci mléka, masa, vlny a vajec. Jedná se především o Trouw AO-MIX – unikátní směs přírodních antioxidantů, individuálně vybrané bylinné extrakty či probiotika.