FOS Rediar

Kód: 30469/100 30469/3-5 Zvolte variantu
85 Kč 1 599 Kč od 85 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

FOS Radiar je přípravek pro efektivní podporu a řešení trávicích problémů u telat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOS Radiar je přípravek pro efektivní podporu a řešení trávicích problémů u telat. Trávicí potíže u telat jsou častým a dlouhodobým problémem a obvyklou příčinou dalších zdravotních disbalancí. Navíc dehydratace způsobená trávicími problémy je primární příčinou časné mortality telat. Tyto následky mají negativní vliv na užitkovost a celkový ekonomický výsledek chovu.

Benefity:

  • Rediar je účinný, široce ověřený a v praxi
  • Poskytuje rychlou podporu, reguluje trávení a díky specifickému zdroji vlákniny pozitivně ovlivňuje konzistenci výkalů, preventivně působí proti dehydrataci a podporuje obnovu přirozené mikroflóry a střeva
  • Může být podáván samostatně nebo v kombinaci s léčivými přípravky
  • Udržuje balanci vody a elektrolytů
  • Podporuje fyziologický stav střevního traktu
  • Omezuje výskyt průjmů
  • Obsahuje probiotikum

Aplikace:
Rediar podávejte v případech poruchy trávení (průjmy) u telat do 6 měsíců věku v uvedeném dávkování. Pro každé krmení připravte čerstvý roztok Rediaru. Dbejte zvýšené hygieny a důkladně umyjte veškeré nástroje před a po přípravě roztoku.

Při prvních příznacích zažívacích problémů:
Podávejte mléko (krmnou náhražku) jako obyčejně a přidejte 25 g Rediaru do 1 litru mléka (či mléčné náhražky). Případně připravte roztok Rediaru rozpuštěním 50 g Rediaru (1 odměrka je 100 g) v 1 litru vody (40 °C) a nabízejte roztok Rediaru mezi krmením mlékem (či krmnou náhražkou). Podávejte maximálně po dobu 3 dnů.
 

V případě závažnějších zažívacích problémů:
Vynechte jedno nebo dvě krmení mlékem (mléčnou náhražkou) a místo toho nabízejte roztok Rediaru ad-libitum. Pak opět postupně začněte podávat 1,5 – 2 litry mléka (mléčné náhražky) 3 x denně s 25 g Rediaru na 1 litr mléka. Případně začněte postupně podávat 1,5 – 2 litry mléka (mléčné náhražky) 3 x denně a mezi krmením podávejte 3x denně 1 – 2 litry roztoku Rediaru po dobu 2 – 3 dnů.

Na podporu zdravotního stavu v průběhu trávicích problémů u telat použijte FOS Colostrum.
 
Dávkování: Pro telata 30 g / l pitné vody
 
Složení v 1 kg:
Bílkoviny 20 g, vláknina 1 g, oleje a tuky 5 g, popel 161 g, vápník 0,3 g, fosfor 3,5 g, vitamin A 250 000 m. j., D3 2 500 m. j., vitamin E 1 125 mg, vitamin C 1 500 mg, probiotikum Enterococcus faecium (NCIMB 10415) 6,3 x 109 CFU
 
Balení: 100 g
 
Datum spotřeby: 12 měsíců od data výroby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Již více než 20 let  nabízí společnost Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o.  širokou paletu produktů pro všechna zvířata a fundovaný poradenský servis pro velké chovy i drobnochovatele. Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o. je tradičním výrobcem a dodavatelem premixů  krmných aditiv, vitamino-minerálních doplňků, krmiv, vitaminových koncentrátů a veterinárních přípravků pro hospodářská a zájmová zvířata.  Kvalitní produkty vyrábí pod značkou Nutrimix.  

V našem obchodě naleznete celou řadu vitamínů, minerálů a potravinových doplňků pro hospodářská zvířata.

Vitamíny a doplňková krmiva Nutrimix dodávají pocit jistoty, že při sestavování jídelníčků pro zvířata chovaná na dvorcích a malých farmách, budou doplněny všechny důležité živiny. Obzvláště, pokud používáte šroty, statková krmiva, kuchyňské zbytky nebo další neplnohodnotná krmiva. Avšak pozor, i v případě používání kompletních krmných směsí je nutné brát v úvahu, že v závislosti na vnějším prostředí se potřeba jednotlivých živin mění a v tom případě platí, že žádná kompletní směs není kompletní.  Vitamíny a minerály je tak důležité neopomínat.

Nutrimix umožňuje více možností, jak reagovat na nenadálé situace, které s sebou přináší chov zvířat v drobnochovech.

Oproti konkurenci nabízejí ve svých produktech speciálně vybrané biologicky účinné látky na podporu užitkovosti, zdraví a wefaru. Napomáhají ke kvalitní produkci mléka, masa, vlny a vajec. Jedná se především o Trouw AO-MIX – unikátní směs přírodních antioxidantů, individuálně vybrané bylinné extrakty či probiotika.