FOS Calforte 30 ml

Kód: 30463
223 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

FOS Calforte je přípravek na podporu imunitního systému pro telata.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOS Calforte je přípravek na podporu imunitního systému pro telata. V prvních několika dnech života jsou telata plně závislá na kolostru, jako hlavnímu zdroji protilátek a vitaminů A a E, které podporují imunitní systém. V této rané fázi života je silná imunita klíčem ke zdraví zvířat a užitkovosti. Zvláště v případech, kdy je kolostrum neplnohodnotné nebo není k dispozici, jsou telata více ohrožena infekcemi. Rovněž při stresu způsobeném novými podmínkami, přesuny nebo transportem jsou mladá telata více náchylná k infekcím, které způsobují průjmy a tím snížení růstu a někdy i uhynutí.

Benefity:

  • Obsahuje aditivum Protimax, které je zdrojem imunoglobulinů
  • Spolu s bakteriemi buduje pozitivní střevní mikroflóru
  • Zajišťuje okamžitou podporu imunitního systému, správné trávení mléka a zlepšení zdravotního stavu
  • Zvyšuje užitkovost a odolnost novorozených telat

Aplikace:
Celá tuba Calforte by měla být podána teleti bezprostředně po porodu. U slabých telat v případě nutnosti zopakujte. Z důvodu vysokého obsahu Enterococcus faecium a vitamínu D3 v porovnání s kompletním krmivem, může být toto doplňkové krmivo podáváno telatům do věku 6 měsíců a nesmí přesáhnout 8 % denní dávky.

Califorte můžete kombinovat s přípravky obsahující kolostrum.

Dávkování: 1 - 2 tuby / tele

Složení v 1 kg:
Bílkoviny 105 g, vláknina 5 g, oleje a tuky 690 g, popel 48 g, sodík 1 g, vitamin A 266 666 m. j., vitamin D3 125 000 m. j., vitamin E 15 000 mg, vitamin B12 10 mg, lecitin 40 g, probiotikum Enterococcus faecium (NCIMB 11181) 112,5 x 109 CFU

Balení: Krabička se 6 tubami o obsahu 30 ml

Datum spotřeby: 12 měsíců od data výroby

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny pro skot
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Již více než 20 let  nabízí společnost Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o.  širokou paletu produktů pro všechna zvířata a fundovaný poradenský servis pro velké chovy i drobnochovatele. Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o. je tradičním výrobcem a dodavatelem premixů  krmných aditiv, vitamino-minerálních doplňků, krmiv, vitaminových koncentrátů a veterinárních přípravků pro hospodářská a zájmová zvířata.  Kvalitní produkty vyrábí pod značkou Nutrimix.  

V našem obchodě naleznete celou řadu vitamínů, minerálů a potravinových doplňků pro hospodářská zvířata.

Vitamíny a doplňková krmiva Nutrimix dodávají pocit jistoty, že při sestavování jídelníčků pro zvířata chovaná na dvorcích a malých farmách, budou doplněny všechny důležité živiny. Obzvláště, pokud používáte šroty, statková krmiva, kuchyňské zbytky nebo další neplnohodnotná krmiva. Avšak pozor, i v případě používání kompletních krmných směsí je nutné brát v úvahu, že v závislosti na vnějším prostředí se potřeba jednotlivých živin mění a v tom případě platí, že žádná kompletní směs není kompletní.  Vitamíny a minerály je tak důležité neopomínat.

Nutrimix umožňuje více možností, jak reagovat na nenadálé situace, které s sebou přináší chov zvířat v drobnochovech.

Oproti konkurenci nabízejí ve svých produktech speciálně vybrané biologicky účinné látky na podporu užitkovosti, zdraví a wefaru. Napomáhají ke kvalitní produkci mléka, masa, vlny a vajec. Jedná se především o Trouw AO-MIX – unikátní směs přírodních antioxidantů, individuálně vybrané bylinné extrakty či probiotika.