FOS Calforte 30 ml

Kód: 30463
223 Kč
Doručení do 7-10 dní
Můžeme doručit do:
25.5.2021

FOS Calforte je přípravek na podporu imunitního systému pro telata.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOS Calforte je přípravek na podporu imunitního systému pro telata. V prvních několika dnech života jsou telata plně závislá na kolostru, jako hlavnímu zdroji protilátek a vitaminů A a E, které podporují imunitní systém. V této rané fázi života je silná imunita klíčem ke zdraví zvířat a užitkovosti. Zvláště v případech, kdy je kolostrum neplnohodnotné nebo není k dispozici, jsou telata více ohrožena infekcemi. Rovněž při stresu způsobeném novými podmínkami, přesuny nebo transportem jsou mladá telata více náchylná k infekcím, které způsobují průjmy a tím snížení růstu a někdy i uhynutí.

Benefity:

  • Obsahuje aditivum Protimax, které je zdrojem imunoglobulinů
  • Spolu s bakteriemi buduje pozitivní střevní mikroflóru
  • Zajišťuje okamžitou podporu imunitního systému, správné trávení mléka a zlepšení zdravotního stavu
  • Zvyšuje užitkovost a odolnost novorozených telat

Aplikace:
Celá tuba Calforte by měla být podána teleti bezprostředně po porodu. U slabých telat v případě nutnosti zopakujte. Z důvodu vysokého obsahu Enterococcus faecium a vitamínu D3 v porovnání s kompletním krmivem, může být toto doplňkové krmivo podáváno telatům do věku 6 měsíců a nesmí přesáhnout 8 % denní dávky.

Califorte můžete kombinovat s přípravky obsahující kolostrum.

Dávkování: 1 - 2 tuby / tele

Složení v 1 kg:
Bílkoviny 105 g, vláknina 5 g, oleje a tuky 690 g, popel 48 g, sodík 1 g, vitamin A 266 666 m. j., vitamin D3 125 000 m. j., vitamin E 15 000 mg, vitamin B12 10 mg, lecitin 40 g, probiotikum Enterococcus faecium (NCIMB 11181) 112,5 x 109 CFU

Balení: Krabička se 6 tubami o obsahu 30 ml

Datum spotřeby: 12 měsíců od data výroby

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny pro skot
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Již více než 20 let  nabízí společnost Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o.  širokou paletu produktů pro všechna zvířata a fundovaný poradenský servis pro velké chovy i drobnochovatele. Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o. je tradičním výrobcem a dodavatelem premixů  krmných aditiv, vitamino-minerálních doplňků, krmiv, vitaminových koncentrátů a veterinárních přípravků pro hospodářská a zájmová zvířata.  Kvalitní produkty vyrábí pod značkou Nutrimix.  

V našem obchodě naleznete celou řadu vitamínů, minerálů a potravinových doplňků pro hospodářská zvířata.

Vitamíny a doplňková krmiva Nutrimix dodávají pocit jistoty, že při sestavování jídelníčků pro zvířata chovaná na dvorcích a malých farmách, budou doplněny všechny důležité živiny. Obzvláště, pokud používáte šroty, statková krmiva, kuchyňské zbytky nebo další neplnohodnotná krmiva. Avšak pozor, i v případě používání kompletních krmných směsí je nutné brát v úvahu, že v závislosti na vnějším prostředí se potřeba jednotlivých živin mění a v tom případě platí, že žádná kompletní směs není kompletní.  Vitamíny a minerály je tak důležité neopomínat.

Nutrimix umožňuje více možností, jak reagovat na nenadálé situace, které s sebou přináší chov zvířat v drobnochovech.

Oproti konkurenci nabízejí ve svých produktech speciálně vybrané biologicky účinné látky na podporu užitkovosti, zdraví a wefaru. Napomáhají ke kvalitní produkci mléka, masa, vlny a vajec. Jedná se především o Trouw AO-MIX – unikátní směs přírodních antioxidantů, individuálně vybrané bylinné extrakty či probiotika.