Vitamix OS 20 kg

Kód: 29251
1 962 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Vitamix OS je produkt určený pro správný vývin prasat. Obsahuje základní množství vitamínů a minerálů ke kompletní krmné směsi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamix OS je produkt určený pro správný vývin prasat. Obsahuje základní množství vitamínů a minerálů ke kompletní krmné směsi.

Určen pro:

  • poruchy vývinu kostry, zejména končetin
  • poruchy minerálního metabolismu
  • rachitis
  • osteomalácie
  • strukturální abnormality spárků
  • kulhavost

 

Velmi vhodné je přípravek použít pro rostoucí prasničky plemenné i chovné, prasnice i kance. Taktéž při velmi intenzivním růstu prasat ve výkrmu nebo při neodpovídající minerální a vitaminové výživě v KKS.

Balení:

20 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny pro prasata
Hmotnost: 20 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Již více než 20 let  nabízí společnost Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o.  širokou paletu produktů pro všechna zvířata a fundovaný poradenský servis pro velké chovy i drobnochovatele. Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o. je tradičním výrobcem a dodavatelem premixů  krmných aditiv, vitamino-minerálních doplňků, krmiv, vitaminových koncentrátů a veterinárních přípravků pro hospodářská a zájmová zvířata.  Kvalitní produkty vyrábí pod značkou Nutrimix.  

V našem obchodě naleznete celou řadu vitamínů, minerálů a potravinových doplňků pro hospodářská zvířata.

Vitamíny a doplňková krmiva Nutrimix dodávají pocit jistoty, že při sestavování jídelníčků pro zvířata chovaná na dvorcích a malých farmách, budou doplněny všechny důležité živiny. Obzvláště, pokud používáte šroty, statková krmiva, kuchyňské zbytky nebo další neplnohodnotná krmiva. Avšak pozor, i v případě používání kompletních krmných směsí je nutné brát v úvahu, že v závislosti na vnějším prostředí se potřeba jednotlivých živin mění a v tom případě platí, že žádná kompletní směs není kompletní.  Vitamíny a minerály je tak důležité neopomínat.

Nutrimix umožňuje více možností, jak reagovat na nenadálé situace, které s sebou přináší chov zvířat v drobnochovech.

Oproti konkurenci nabízejí ve svých produktech speciálně vybrané biologicky účinné látky na podporu užitkovosti, zdraví a wefaru. Napomáhají ke kvalitní produkci mléka, masa, vlny a vajec. Jedná se především o Trouw AO-MIX – unikátní směs přírodních antioxidantů, individuálně vybrané bylinné extrakty či probiotika.