Nutri Mix Imunostart 2 kg

Kód: 29242
309 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.10.2021

Nutri Mix Imunostart je kompletní mléčná náhražka pro odchov telat, jehňat a kůzlat v prvním týdnu života na podporu imunity a životaschopnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nutri Mix Imunostart je kompletní mléčná náhražka, která plně pokrývá živinové nároky mláďat v 1. týdnu života. Zajišťuje správný vývoj, růst a zdravotní stav.

  • obsahuje 50 % sušeného odstředěného mléka
  • podporuje zdraví zažívacího traktu obsahem probiotika
  • zaručuje vybalancovaný poměr živin
  • jednoduchá příprava

 

Při nedostatečné tvorbě mléka není matka schopna uživit svá mláďata a je nutné je uměle přikrmovat. V případě úhynu matky musíme chybějící mléko plně nahradit.

Nenahrazuje mlezivo, např. FOS Kubilam.

Příprava:

  • pro telata a kůzlata 150 g Nutrimix Imunostart / litr teplé vody (40 - 45 °C)
  • pro jehňata 250 g Nutrimix Imunostart / litr teplé vody (40 - 45 °C)

 

Dávkování:

Nutri Mix Imunostart slouží k přípravě mléčné náhražky mláďatům v prvním týdnu života. Od 2. týdne se zkrmuje kompletní mléčná krmná směs Nutri Mix Milk pro telata, jehňata a kůzlata, která se podává do 3 měsíců stáří. Je nutné zajistit přístup k zdravotně nezávadné vodě.

Telata
Věk Množství
1. až 2. den 5 x 600 - 1000 ml (3 - 5 l / den)
3. až 7. den 4 x 1000 - 1500 ml (4 - 6 l / den)

 

Jehňata
Věk Množství
1. až 2. den

5 x 100 ml (500 ml/ den) - 1. napojení

alespoň 100 - 150 ml

3. až 7. den 4 x 200 ml (800 ml / den)

 

Nepřekračujte doporučenou denní dávku zejména u kůzlat. Mohlo by dojít k zažívacím problémům.

Složení v 1 kg:

bílkoviny 240 g, tuk 180 g, vláknina 1 g, popel 70, lyzin 20 g, methionin 6 g, vápník 10 g, fosfor 7 g, sodík 4 g, vitamin A 25 000 m.j., vitamin D3 5 000 m.j., vitamin E 500 mg, vitamin C 200 mg, organicky vázané železo 100 mg, měď 8 mg, zinek 120 mg, mangan 40 mg, jod 3 mg, selen 0,35 mg, probiotikum Enterococcus faecium 10 x 109 CFU
 
Datum spotřeby:

6 měsíců od data výroby

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny pro ovce, kozy a spárkatou zvěr
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Již více než 20 let  nabízí společnost Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o.  širokou paletu produktů pro všechna zvířata a fundovaný poradenský servis pro velké chovy i drobnochovatele. Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o. je tradičním výrobcem a dodavatelem premixů  krmných aditiv, vitamino-minerálních doplňků, krmiv, vitaminových koncentrátů a veterinárních přípravků pro hospodářská a zájmová zvířata.  Kvalitní produkty vyrábí pod značkou Nutrimix.  

V našem obchodě naleznete celou řadu vitamínů, minerálů a potravinových doplňků pro hospodářská zvířata.

Vitamíny a doplňková krmiva Nutrimix dodávají pocit jistoty, že při sestavování jídelníčků pro zvířata chovaná na dvorcích a malých farmách, budou doplněny všechny důležité živiny. Obzvláště, pokud používáte šroty, statková krmiva, kuchyňské zbytky nebo další neplnohodnotná krmiva. Avšak pozor, i v případě používání kompletních krmných směsí je nutné brát v úvahu, že v závislosti na vnějším prostředí se potřeba jednotlivých živin mění a v tom případě platí, že žádná kompletní směs není kompletní.  Vitamíny a minerály je tak důležité neopomínat.

Nutrimix umožňuje více možností, jak reagovat na nenadálé situace, které s sebou přináší chov zvířat v drobnochovech.

Oproti konkurenci nabízejí ve svých produktech speciálně vybrané biologicky účinné látky na podporu užitkovosti, zdraví a wefaru. Napomáhají ke kvalitní produkci mléka, masa, vlny a vajec. Jedná se především o Trouw AO-MIX – unikátní směs přírodních antioxidantů, individuálně vybrané bylinné extrakty či probiotika.