Nutrimix pro kožešinová zvířata 20 kg

Kód: 29191
1 569 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Doplňkové krmivo pro masožravá kožešinová zvířata s přírodním antioxidantem a masovým aroma. Vhodné pro kožešinová zvířata jako jsou norci, lišky, mývalové, fretky atd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňkové krmivo pro masožravá kožešinová zvířata s přírodním antioxidantem a masovým aroma. Složení: Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, Vitamin K3, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B12, Vitamin C, Niacinamid, Pantothenan vápenatý, Biotin, Kyselina listová, DL-methionin, Cholin chlorid, Hořčík, Vápník, Fosfor, Sodík, Měď, Železo, Jod, Mangan, Zinek, Selen, Kobalt. Krmný návod: Vitamix KZ je určen k dennímu doplnění nutričně významných látek (vitamínů, mikro a makroprvků, aminokyselin a dalších biologicky aktivních látek) do krmiva kožešinových masožravých zvířat (norků, pesců, lišek, mývalů, fretek apod.). Vitamix KZ se podává denně, řádně zamíchaný do krmiva, obsahujícího vyšší podíl živočišných komponentů.

Dávkování: V období páření, laktace a růstu: Norci na 1 kg ž.hm. 1 g, Lišky, pesci na 1 kg ž.hm. 2 g, Fretky 0,5 – 1 kg ž.hm. 1 g, Fretky 1 – 2 kg ž.hm. 2 g. V době klidu: Norci na 1 kg ž.hm. 0,5 g, Lišky, pesci na 1 kg ž.hm. 1 g, Fretky 0,5 – 1 kg ž.hm. 0,5 g, Fretky 1 – 2 kg ž.hm. 1 g.

Zarovnaná čajová lžička obsahuje cca 2 g přípravku.

Způsob aplikace: Přípravek doporučujeme podávat zejména v době rozmnožování, línání a nasazování nové srsti, březím a laktujícím samicím, mladým zvířatům v době růstu i stárnoucím zvířatům. Dále je vhodné podávat přípravek jako prevenci proti infekčním onemocněním. Zvířatům je nutné zabezpečit přístup k pitné vodě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny
Hmotnost: 20 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Již více než 20 let  nabízí společnost Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o.  širokou paletu produktů pro všechna zvířata a fundovaný poradenský servis pro velké chovy i drobnochovatele. Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o. je tradičním výrobcem a dodavatelem premixů  krmných aditiv, vitamino-minerálních doplňků, krmiv, vitaminových koncentrátů a veterinárních přípravků pro hospodářská a zájmová zvířata.  Kvalitní produkty vyrábí pod značkou Nutrimix.  

V našem obchodě naleznete celou řadu vitamínů, minerálů a potravinových doplňků pro hospodářská zvířata.

Vitamíny a doplňková krmiva Nutrimix dodávají pocit jistoty, že při sestavování jídelníčků pro zvířata chovaná na dvorcích a malých farmách, budou doplněny všechny důležité živiny. Obzvláště, pokud používáte šroty, statková krmiva, kuchyňské zbytky nebo další neplnohodnotná krmiva. Avšak pozor, i v případě používání kompletních krmných směsí je nutné brát v úvahu, že v závislosti na vnějším prostředí se potřeba jednotlivých živin mění a v tom případě platí, že žádná kompletní směs není kompletní.  Vitamíny a minerály je tak důležité neopomínat.

Nutrimix umožňuje více možností, jak reagovat na nenadálé situace, které s sebou přináší chov zvířat v drobnochovech.

Oproti konkurenci nabízejí ve svých produktech speciálně vybrané biologicky účinné látky na podporu užitkovosti, zdraví a wefaru. Napomáhají ke kvalitní produkci mléka, masa, vlny a vajec. Jedná se především o Trouw AO-MIX – unikátní směs přírodních antioxidantů, individuálně vybrané bylinné extrakty či probiotika.