Provizní systém (Affiliate)

Nabízíme 5% provizi z objednávek uskutečněných díky zákazníkům, kteří byli přivedeny z partnerských stránek a to bannerem, odkazem, doporučením přes email nebo třeba i sdílením odkazu na naše stránky na Vašem facebookovém profilu.

Popis provizního systému:

  • provize či bonus vzniká nákupem z banneru či odkazu z Vašich stránek
  • v profilu máte zobrazen přehled všech uskutečněných provizí
  • veškeré prokliky a objednávky uvidíte po přihlášení
  • odměňujeme partnery 5% provizí
  • buď peněžní forma, nebo poukazem na nákup chovatelských potřeb u nás.

 

Majitelé webových stránek a blogů mohou na své stránky umístit naše reklamní bannery či slovní odkazy. Po registraci každý partner získá svůj unikátní html kód a bannery, které mají v sobě ID kód partnera, náš elektronický obchod tak automaticky rozpozná, že zákazník přišel z jeho stránek a v případě, že objedná, tak bude vypočítána provize. Partner může umístit kolik chce bannerů a pokud vlastní více stránek stačí jedna registrace, všechny provize půjdou na jeden účet nezávisle na tom kolik má rozmístěných našich reklamních bannerů.

I bez vlastních stránek je možné získat provizi!

Nemáte vlastní web nebo blog? Nevadí. Doporučit může partner i tak. Stačí zkopírovat Váš Přímý odkaz na Váš provizní systém a poslat ho kamarádům v e-mailu a nebo třeba vystavit na svém Facebooku. Jakmile někdo objedná díky tomuto odkazu, připadne Vám uvedená provize z objednávky.
 

Systém funguje na základě cookies s platností 30 dní (to znamená, že zákazník z Vašich stránek nemusí nakoupit hned, ale stačí když nakoupí do 30ti dnů, tak dlouho se uchovává informace o Vámi doporučeném zákazníkovi). Informace o proklikách se ukládá partnerovi po dobu 30 dnů.

Výplatu provize provádíme na základě emailové žádosti, kde uvedete partner zdali chce peněžní částku či poukaz na nákup zboží.
Na bankovní účet vyplácíme od 500 Kč a více.
Jako slevový kupón vyplácíme od 200 Kč a více.

Nejčastější dotazy:

Kolik vydělám?

Kolik peněz lze tímto systémem vydělávat, závisí především na počtu návštěvníků, kteří na partnerské internetové stránky přicházejí, na viditelném umístění banneru, na jeho volbě a především na motivaci svých návštěvníků k nákupům. Reálnou šanci na alespoň jedno vyúčtování za měsíc (min. 1.000,-Kč) mají  stránky s denní návštěvností cca.od 50-ti návštěvníků za den. Stránky s ne-zvířecí tematikou cca. od 90-ti návštěvníků za den.
 

V případě dotazů, připomínek, či zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat cagala@agroman.cz

Provozovatelem provizního systému, která ručí i za reguli je firma AGROMAN.cz s.r.o.