Nutrimix pro kožešinová zvířata 20 kg

1 569 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Doplňkové krmivo pro masožravá kožešinová zvířata s přírodním antioxidantem a masovým aroma. Vhodné pro kožešinová zvířata jako jsou norci, lišky, mývalové, fretky atd.

Detailní informace

Ověřená kvalita
Platba online
Rychlé dodání

Detailní popis produktu

Podrobný popis

Doplňkové krmivo pro masožravá kožešinová zvířata s přírodním antioxidantem a masovým aroma.

Složení:

Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, Vitamin K3, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B12, Vitamin C, Niacinamid, Pantothenan vápenatý, Biotin, Kyselina listová, DL-methionin, Cholin chlorid, Hořčík, Vápník, Fosfor, Sodík, Měď, Železo, Jod, Mangan, Zinek, Selen, Kobalt. Krmný návod: Vitamix KZ je určen k dennímu doplnění nutričně významných látek (vitamínů, mikro a makroprvků, aminokyselin a dalších biologicky aktivních látek) do krmiva kožešinových masožravých zvířat (norků, pesců, lišek, mývalů, fretek apod.). Vitamix KZ se podává denně, řádně zamíchaný do krmiva, obsahujícího vyšší podíl živočišných komponentů.

Dávkování:

V období páření, laktace a růstu: Norci na 1 kg ž.hm. 1 g, Lišky, pesci na 1 kg ž.hm. 2 g, Fretky 0,5 – 1 kg ž.hm. 1 g, Fretky 1 – 2 kg ž.hm. 2 g. V době klidu: Norci na 1 kg ž.hm. 0,5 g, Lišky, pesci na 1 kg ž.hm. 1 g, Fretky 0,5 – 1 kg ž.hm. 0,5 g, Fretky 1 – 2 kg ž.hm. 1 g.

Zarovnaná čajová lžička obsahuje cca 2 g přípravku.

Způsob aplikace:

Přípravek doporučujeme podávat zejména v době rozmnožování, línání a nasazování nové srsti, březím a laktujícím samicím, mladým zvířatům v době růstu i stárnoucím zvířatům. Dále je vhodné podávat přípravek jako prevenci proti infekčním onemocněním. Zvířatům je nutné zabezpečit přístup k pitné vodě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny pro hospodářská zvířata
Hmotnost: 20 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: