Nutrimix pro kožešinová zvířata 20 kg

1 569 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Doplňkové krmivo pro masožravá kožešinová zvířata s přírodním antioxidantem a masovým aroma. Vhodné pro kožešinová zvířata jako jsou norci, lišky, mývalové, fretky atd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobný popis

Doplňkové krmivo pro masožravá kožešinová zvířata s přírodním antioxidantem a masovým aroma.

Složení:

Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, Vitamin K3, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B12, Vitamin C, Niacinamid, Pantothenan vápenatý, Biotin, Kyselina listová, DL-methionin, Cholin chlorid, Hořčík, Vápník, Fosfor, Sodík, Měď, Železo, Jod, Mangan, Zinek, Selen, Kobalt. Krmný návod: Vitamix KZ je určen k dennímu doplnění nutričně významných látek (vitamínů, mikro a makroprvků, aminokyselin a dalších biologicky aktivních látek) do krmiva kožešinových masožravých zvířat (norků, pesců, lišek, mývalů, fretek apod.). Vitamix KZ se podává denně, řádně zamíchaný do krmiva, obsahujícího vyšší podíl živočišných komponentů.

Dávkování:

V období páření, laktace a růstu: Norci na 1 kg ž.hm. 1 g, Lišky, pesci na 1 kg ž.hm. 2 g, Fretky 0,5 – 1 kg ž.hm. 1 g, Fretky 1 – 2 kg ž.hm. 2 g. V době klidu: Norci na 1 kg ž.hm. 0,5 g, Lišky, pesci na 1 kg ž.hm. 1 g, Fretky 0,5 – 1 kg ž.hm. 0,5 g, Fretky 1 – 2 kg ž.hm. 1 g.

Zarovnaná čajová lžička obsahuje cca 2 g přípravku.

Způsob aplikace:

Přípravek doporučujeme podávat zejména v době rozmnožování, línání a nasazování nové srsti, březím a laktujícím samicím, mladým zvířatům v době růstu i stárnoucím zvířatům. Dále je vhodné podávat přípravek jako prevenci proti infekčním onemocněním. Zvířatům je nutné zabezpečit přístup k pitné vodě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny pro hospodářská zvířata
Hmotnost: 20 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: