Nutrimix Gastro 2,5 kg

749 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Udržuje balanci vody a elektrolytů, podporuje trávení, omezuje výskyt žaludečních vředů. Velmi často se u zvířat vyskytují poruchy trávení, které se mohou projevovat průjmy, nechutenstvím, žaludečními vředy atd. Jakékoliv narušení fyziologického trávení má za následek zhoršení zdravotního stavu a užitkovosti.

Detailní informace

Ověřená kvalita
Platba online
Rychlé dodání

Detailní popis produktu

 

Podrobný popis

Nutrimix Gastro je velice účinný v případech poruch trávení a výskytu žaludečních vředů. V případě průjmů vyrovnává ztrátu elektrolytů, zadržuje vodu v těle a tím pozitivně ovlivňuje konzistenci výkalů. V případě žaludečních vředů vytváří díky specifi ckému zdroji vlákniny ochranný fi lm na sliznici žaludku a zamezuje tak přístup kyseliny chlorovodíkové k ní.

Aplikace:

Denní dávku rozdělit minimálně na polovinu, přidat do krmiva a řádně rozmíchat. V případě nechutenství připravit roztok rozmícháním 50 g Nutrimixu Gastro v 0,5 l teplé vody (40 °C). Pro neodstavená mláďata je možno Nutrimix Gastro podávat v mléce nebo mléčné náhražce - 25 g Nutrimix Gastro do 1 litru mléka (či mléčné náhražky).

Dávkování:

Mladá a dospělá zvířata

mladá zvířata

50 g / kus a den

dospělá zvířata

100 g / kus a den

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny pro ovce, kozy a spárkatou zvěř
Hmotnost: 2.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: