Lněné semínko

Kód: 29689/800 29689/1KG 29689/5 K 29689/10K 29689/20K Zvolte variantu
39 Kč 35 Kč 189 Kč 349 Kč 679 Kč od 35 Kč
Vyprodáno Skladem (8 ks) Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
- 21.9.2021 - - - Zvolte variantu

Lněné semínko můžete mazlíčkovi podávat jako přídavek do krmiva nebo k přímému zkrmování. Jako doplňkové krmivo je lněné semínko vhodné pro koně, skot, kozy, ovce a prasata.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lněné semínko můžete mazlíčkovi podávat jako přídavek do krmiva nebo k přímému zkrmování. Jako doplňkové krmivo je lněné semínko vhodné pro koně, skot, kozy, ovce a prasata.

Apetit Lněné semínko

  • Používáno do krmných směsí
  • Chutný doplněk stravy
  • Pro zpestření jídelníčku vašeho mazlíčka
  • Vysoký obsah nenasycených mastných kyselin (hlavně kyselina linolová, linolenová a olejová), aminokyselin a selenu

Slupka lněného semínka obsahuje sliz, který tvoří ochranný film trávicí soustavy. Sliz ze semínka dostanete tak, že ho dáte do horké vody. Semínko však nevařte. Rozemleté semínko je bohatý zdroj vlákniny a přítomnost oleje zvláčňuje sliznice a řeší problémy se zácpou. Má pozitivní vliv na kůži, srst, srdce a střeva.

Pokud budete podávat větší množství, musíte semeno 10 - 15 minut povařit, protože hrozí riziko otravou kyselinou kyanovodíkovou.

Krmný návod:

Koně - 50 - 120 g / den.

Hříbata - 50 - 80 g / den

Ostatní zvířata - 12 g na 50 kg živé hmoty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 1990 byla založena rodinná firma Jindřich Šíp – Chovprodej, s původním účelem maloobchodní prodejny. Zájem o zboží byl však takový, že již během jednoho roku se jejich činnost rozšířila o výrobu. Výroba krmiv se pak nadále rozvíjí až dodnes a to bez nutnosti cizího kapitálu. Krmiva začali vyrábět právě pod značkou Apetit.  U nás naleznete od Apetitu širokou škálu krmiv jako například Krmiva pro králíky a hlodavce, Krmiva pro želvy, Krmiva pro rybičky, Krmiva pro ptactvo, ale také nejrůznější vitamíny a doplňky a ostatní.

Pod značkou Apetit se skrývá několik řad výrobků pro chovatele hlodavců, králíků, exotického ptactva, akvarijních a bazénových ryb, želv, psů a koček. Výrobky jsou distribuovány zejména do specializovaných maloobchodních prodejen v celé ČR, část výroby je exportována.

Prodej výrobků je zajišťován současně vlastní distribucí a spoluprací s čelními českými velkoobchody,  jako je právě například Agroman.

Hlavním cílem firmy Jindřich Šíp – Chovprodej je výroba kvalitních krmiv, která zodpovídají potřebám našich miláčků s důrazem na dobrou stravitelnost a používání kvalitních surovin. Krmiva nejsou nijak chemicky upravována ani ošetřována.

Nejdůležitější činností je výroba krmiv APETIT pro zakrslé králíky, hlodavce, exotické i venkovní ptactvo. Krmiva nejsou vyráběna na vzhled, jsou pro zvířata – tedy složena tak, aby jim plně vyhovovala, chutnala a zároveň byla cenově dostupná. Hrdě je mohou nazvat přírodními produkty a používat označení „Natur produkt".

Krmiva jsou dodávána jak v maloobchodním balení pro Vaše miláčky, tak v balení pro chovatelské stanice. Jejich firemní heslo: „Krmíme Vaše miláčky!" mohou směle doplnit o přívlastky kvalitně a chutně.