Červená řepa sušená

Kód: 43580/1KG 43580/10K 43580/20K Zvolte variantu
99 Kč 930 Kč 1 729 Kč od 99 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Červenou řepu můžete mazlíčkovi podávat jako přídavek do krmiva nebo k přímému zkrmování. Jako doplňkové krmivo je řepa vhodná pro koně a psy.

Minimální odběr je 2kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Červenou řepu můžete mazlíčkovi podávat jako přídavek do krmiva nebo k přímému zkrmování. Jako doplňkové krmivo je řepa vhodná pro koně a psy. Jedná se o velmi ceněné krmivo bohaté na minerály a vitamíny. Především draslík, křemík, zinek, železo, jód i hořčík. Z vitamínu potom vitamín C, E a je také bohatý na betakaroteny.

Apetit Červená řepa

  • Používáno do krmných směsí
  • Zdravoá a lesklá srst
  • Pro zpestření jídelníčku vašeho mazlíčka
  • Regenerace po nemocech, operaci, kastraci

Krmný návod: Určeno k výrobě krmiv či přímému zkrmování. 

Psi - 1 - 5 g / den.
Koně 20 - 200 g / den.

Minimální odběr je 2kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 1990 byla založena rodinná firma Jindřich Šíp – Chovprodej, s původním účelem maloobchodní prodejny. Zájem o zboží byl však takový, že již během jednoho roku se jejich činnost rozšířila o výrobu. Výroba krmiv se pak nadále rozvíjí až dodnes a to bez nutnosti cizího kapitálu. Krmiva začali vyrábět právě pod značkou Apetit.  U nás naleznete od Apetitu širokou škálu krmiv jako například Krmiva pro králíky a hlodavce, Krmiva pro želvy, Krmiva pro rybičky, Krmiva pro ptactvo, ale také nejrůznější vitamíny a doplňky a ostatní.

Pod značkou Apetit se skrývá několik řad výrobků pro chovatele hlodavců, králíků, exotického ptactva, akvarijních a bazénových ryb, želv, psů a koček. Výrobky jsou distribuovány zejména do specializovaných maloobchodních prodejen v celé ČR, část výroby je exportována.

Prodej výrobků je zajišťován současně vlastní distribucí a spoluprací s čelními českými velkoobchody,  jako je právě například Agroman.

Hlavním cílem firmy Jindřich Šíp – Chovprodej je výroba kvalitních krmiv, která zodpovídají potřebám našich miláčků s důrazem na dobrou stravitelnost a používání kvalitních surovin. Krmiva nejsou nijak chemicky upravována ani ošetřována.

Nejdůležitější činností je výroba krmiv APETIT pro zakrslé králíky, hlodavce, exotické i venkovní ptactvo. Krmiva nejsou vyráběna na vzhled, jsou pro zvířata – tedy složena tak, aby jim plně vyhovovala, chutnala a zároveň byla cenově dostupná. Hrdě je mohou nazvat přírodními produkty a používat označení „Natur produkt".

Krmiva jsou dodávána jak v maloobchodním balení pro Vaše miláčky, tak v balení pro chovatelské stanice. Jejich firemní heslo: „Krmíme Vaše miláčky!" mohou směle doplnit o přívlastky kvalitně a chutně.