Energys - ZOO C 25 kg

Kód: 307
340 Kč –6 %
nový pytel univerzal
340 Kč –6 % 320 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Granule vhodné pro lesní zvěř (srnci, jeleni, daňci, kamzíci, mufloni,...) a kopytníky v zoologických zahradách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Granulovaná krmná směs určená pro zvířata v zoologické zahradě jako doplněk bílkovinných objemových krmiv a ostatní kopytníky. Obsah vhodně zvolených složek zaručuje vyváženost živin v krmivu a tím podporuje výborný zdravotní stav Vaší zvěře.

Analytické složky

Hrubý protein 11,80%, Hrubá vláknina 12,00%, Hrubý popel 8,90%, Hrubé oleje a tuky 2,40%, Vápník 1,70%, Fosfor 1,20%, Sodík 0,24%, Hořčík 0,20%  

Doplňkové složky

3a672a Vitamin A 38614,00 m.j./kg, E671 Vitamin D3 1015,00 m.j./kg, 3a700 Vitamin E/all-rac-alfa-tokoferol acetát 93,00 mg/kg, E4 Měď-Cu (Síran měďnatý pentahydrát) 30,00 mg/kg, E6 Zinek-Zn (Síran zinečnatý monohydrát) 149,00 mg/kg, E5 Mangan-Mn (Oxid manganatý) 74,00 mg/kg, E1 Železo-Fe (Síran železnatý heptahydrát) 1,00 mg/kg, E8 Selen-Se (seleničitan sodný) 0,20 mg/kg, 3b202 Jodičnan vápenatý bezvodý Ca(JO3)2 (jako I) 3,00 mg/kg, 3b304 Kobalt-Co (Potahovaný granulovaný bis(uhličitan) kobaltnatý)  1,20 mg/kg

Doporučené dávkování

Dávkování je individuální podle druhu a věku zvířat, základní krmné dávky a fyzické kondice zvířat. Dávkování dle doporučení našeho specialisty pro hobby sektor.

Forma8,0 mm granule

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro zvěř
Záruka: 6 měsíců
Hmotnost: 25 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Krmiva Energys nalezneme na trhu již 15 let v nejmodernějším závodě ve východočeských Běstovicích. Společnost je renomovaným výrobcem krmiv pro koně již dlouhá léta. Od dubna 2009 je značka Energys součástí mezinárodní společnosti De Heus. Jde o nizozemskou rodinnou firmu založenou roku 1911, která je jedním z předních hráčů na globálním trhu s krmivy a působí ve více než padesáti zemích světa. Společně, tak v jejich sortimentu nalezneme nejen krmiva pro koně, ale také další řadu krmiv, a to krmiva pro slepice, krmiva pro králíky a hlodavce, krmiva pro pštrosy, krmiva pro křepelky, krmiva pro ovce a kozy, krmiva pro husy a kachny, krmiva pro krůty,krmiva pro bažanty, krmiva pro prasata, a krmiva pro skot.  Mezi jejich výrobky nám však nechybí ani vitamíny, či ostatní krmné suroviny.   

Výrobce se snaží pracovat tak, aby byli spokojeni zákazníci, a především jejich zvířata, a aby se jim dostávalo všeho, co potřebují. Koně zákazníků jsou tím, co je motivuje k práci, tím, co je těší, a současně i naším posláním. Proto novou řadu krmiv Energys připravili tak, aby se co nejvíce blížila tomu, co koně skutečně potřebují.

Doba se mění a návrat k přírodě a přirozenosti patří k nejvýraznějším trendům současnosti. Podobně, jako přistupujeme k sobě, bychom měli přistupovat ke všem živým tvorům. Nejinak by tomu mělo být i u koní. Jejich domovem vždy byly rozlehlé pastviny a hlavním zdrojem potravy travnatý porost, čemuž se dokonale přizpůsobilo i jejich trávení. Výrobce proto upravuje složení krmiv, ve kterém jsou omezené obiloviny a nahrazené vlákninou, tak aby co nejlépe odpovídalo skutečným potřebám koní. Tato krásná zvířata zůstávají i přes možnosti moderního chovu stále těmi svobodnými tvory, kteří potřebují prostor, jeden druhého a celodenní přístup ke krmivu.

Nová krmiva Energys jsou zaměřené na přirozenost ve výživě koní a vytvořené tak, aby  bylo možné sestavit krmné dávky, které vyhovují při rekreačním, sportovním i pracovním využití koní.