AKCE : Snížili jsme poštovné, navíc při platbě kartou dostanete slevu 50 Kč

Energys - Kaliber Milk 20 kg

Kód: 310
1 200 Kč –8 %
Energys - Kaliber Milk 20 kg
1 200 Kč –8 % 1 099 Kč
Doručení do 7-10 dní
Můžeme doručit do:
9.4.2020

Doplňkové krmivo, mléčná náhražka pro výživu telat od 5. dne věku do odstavu.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro skot
Záruka: 6 měsíců
Hmotnost: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

De Heus (výrobce Energys) je mezinárodně působící společnost, jejíž hlavní aktivitou je výroba a prodej vysoce kvalitních krmiv pro zvířata. Od svého založení v roce 1911 se společnost rozrostla z malého, lokálního podniku do podoby jednoho z největších hráčů na nizozemském trhu s krmnými směsmi. Rozvoj v Nizozemsku probíhal jak pomocí růstu samotné společnosti, tak i díky kupování společností jiných. De Heus nyní patří, částečně i díky svému rychlému rozšiřování za hranicemi Nizozemska, mezi 20 největších dodavatelů krmiv na světě.

De Heus se při výrobě krmiv řídí směrnicemi kvalitativního systému GMP+. Navíc se při nákupu surovin účastní TrusQ, projektu spolupracujícího na zaručování kvality při nákupu surovin. 

Mimo České republiky je De Heus aktivní ve více než 50 zemích a své pobočky má v Nizozemsko, Polsku, Rusku, Egyptě, Etiopii, Brazílii, Jihoafrické republice a Vietnamu. Dále je De Heus aktivní i na trzích v Číně. V Číně uzavřel De Heus strategické spojení se společností Wellhope Agri-Tech Co Ltd. V neposlední řadě jsme díky exportu koncentrátů aktivní na mnoha zahraničních trzích, z nichž nejdůležitější jsou ve východní Evropě a na Středním Východě. Firma má více než 4 500 zaměstnanců po celém světě, z toho cca 150 pracuje v České republice. Hlavní sídlo se nachází ve městě Ede-Wageningen, Nizozemsko.