Apetit - Pressed hay - lisované seno

Kód: 29638
35 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
1.11.2021

Apetit Pressed hay je lisované seno, chutný blok lisovaný z nejkvalitnějšího sena. Jedná se o novou možnost podávání tolik potřebného sena Vašemu miláčkovi, které je tak přínosné pro jeho trávení a zdravý život.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apetit Pressed hay je lisované seno, chutný blok lisovaný z nejkvalitnějšího sena. Jedná se o novou možnost podávání tolik potřebného sena Vašemu miláčkovi, které je tak přínosné pro jeho trávení a zdravý život. Jedno balení obsahuje 2 bloky sena.

Apetit Pressed hay

  • Obsah přirozeně sušené zelené píce trav a bylin, která je řezaná a lisovaná do bloků
  • Pro hlodavce a králíky jako přirozený zdroj vlákniny obsahující využitelnou celulózu, hrubý protein (dusíkaté látky) a minerální látky (vápník, fosfor, draslík, sodík), které jsou zastoupeny v žádoucím poměru

Krmnou dávku při intenzivním krmení je nutno doplnit vhodným jadrným krmivem (Apetit Morče nebo Zakrslý králík) a tím doplnit chybějící hrubý protein. Lisovaným senem Apetit Pressed hay můžete zkrmovat bez omezení (ad libitum).

K lisovanému senu lze zakoupit také originální držák na lisované seno pro snadnější podávání, pohodlné krmení a prevenci proti průjmovým onemocněním.

Obsah balení : 2 bloky (jeden blok = 200 g) - 1 blok = 10 litrů čerstvě usušeného sena

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro králíky a hlodavce
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 1990 byla založena rodinná firma Jindřich Šíp – Chovprodej, s původním účelem maloobchodní prodejny. Zájem o zboží byl však takový, že již během jednoho roku se jejich činnost rozšířila o výrobu. Výroba krmiv se pak nadále rozvíjí až dodnes a to bez nutnosti cizího kapitálu. Krmiva začali vyrábět právě pod značkou Apetit.  U nás naleznete od Apetitu širokou škálu krmiv jako například Krmiva pro králíky a hlodavce, Krmiva pro želvy, Krmiva pro rybičky, Krmiva pro ptactvo, ale také nejrůznější vitamíny a doplňky a ostatní.

Pod značkou Apetit se skrývá několik řad výrobků pro chovatele hlodavců, králíků, exotického ptactva, akvarijních a bazénových ryb, želv, psů a koček. Výrobky jsou distribuovány zejména do specializovaných maloobchodních prodejen v celé ČR, část výroby je exportována.

Prodej výrobků je zajišťován současně vlastní distribucí a spoluprací s čelními českými velkoobchody,  jako je právě například Agroman.

Hlavním cílem firmy Jindřich Šíp – Chovprodej je výroba kvalitních krmiv, která zodpovídají potřebám našich miláčků s důrazem na dobrou stravitelnost a používání kvalitních surovin. Krmiva nejsou nijak chemicky upravována ani ošetřována.

Nejdůležitější činností je výroba krmiv APETIT pro zakrslé králíky, hlodavce, exotické i venkovní ptactvo. Krmiva nejsou vyráběna na vzhled, jsou pro zvířata – tedy složena tak, aby jim plně vyhovovala, chutnala a zároveň byla cenově dostupná. Hrdě je mohou nazvat přírodními produkty a používat označení „Natur produkt".

Krmiva jsou dodávána jak v maloobchodním balení pro Vaše miláčky, tak v balení pro chovatelské stanice. Jejich firemní heslo: „Krmíme Vaše miláčky!" mohou směle doplnit o přívlastky kvalitně a chutně.