Energys - Omega 20 kg

Kód: 29155
850 Kč –15 %
krmivo nature all
850 Kč –15 % 725 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Extrudované lněné semínko s obsahem omega 3 a 6 mastných kyselin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrudované lněné semínko s obsahem omega 3 a 6 mastných kyselin.

  • Olej z lněného semene obsahuje esenciální nenasycené mastné kyseliny
  • Lněný olej obsahuje omega nenasycené mastné kyseliny, které jsou v ideálním poměru
  • Omega 3 a 6 mastné kyseliny mají antiseptický účinek, čímž zvyšují výkonnost Vašich koní a prodlužují jejich život
  • Slizové látky, které vznikají při zpracování regulují průchod stolice, mají příznivý vliv na dobré fungování žaludku a střev
  • Obsažený linamarin ze surového lněného semene se při trávení rozkládá částečně i na jedovaté metabolity, ale tepelnou úpravou je inaktivován
  • Forma: extrudovaný len s čekankou
  • Balení: 20 kg

Krmná dávka pro dospělého koně je 100 - 150 g denně s dalšími krmivy, nutná úprava podle věku a kondice koně

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro koně - Energys
Záruka: 4 měsíce
Hmotnost: 20 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Krmiva Energys nalezneme na trhu již 15 let v nejmodernějším závodě ve východočeských Běstovicích. Společnost je renomovaným výrobcem krmiv pro koně již dlouhá léta. Od dubna 2009 je značka Energys součástí mezinárodní společnosti De Heus. Jde o nizozemskou rodinnou firmu založenou roku 1911, která je jedním z předních hráčů na globálním trhu s krmivy a působí ve více než padesáti zemích světa. Společně, tak v jejich sortimentu nalezneme nejen krmiva pro koně, ale také další řadu krmiv, a to krmiva pro slepice, krmiva pro králíky a hlodavce, krmiva pro pštrosy, krmiva pro křepelky, krmiva pro ovce a kozy, krmiva pro husy a kachny, krmiva pro krůty,krmiva pro bažanty, krmiva pro prasata, a krmiva pro skot.  Mezi jejich výrobky nám však nechybí ani vitamíny, či ostatní krmné suroviny.   

Výrobce se snaží pracovat tak, aby byli spokojeni zákazníci, a především jejich zvířata, a aby se jim dostávalo všeho, co potřebují. Koně zákazníků jsou tím, co je motivuje k práci, tím, co je těší, a současně i naším posláním. Proto novou řadu krmiv Energys připravili tak, aby se co nejvíce blížila tomu, co koně skutečně potřebují.

Doba se mění a návrat k přírodě a přirozenosti patří k nejvýraznějším trendům současnosti. Podobně, jako přistupujeme k sobě, bychom měli přistupovat ke všem živým tvorům. Nejinak by tomu mělo být i u koní. Jejich domovem vždy byly rozlehlé pastviny a hlavním zdrojem potravy travnatý porost, čemuž se dokonale přizpůsobilo i jejich trávení. Výrobce proto upravuje složení krmiv, ve kterém jsou omezené obiloviny a nahrazené vlákninou, tak aby co nejlépe odpovídalo skutečným potřebám koní. Tato krásná zvířata zůstávají i přes možnosti moderního chovu stále těmi svobodnými tvory, kteří potřebují prostor, jeden druhého a celodenní přístup ke krmivu.

Nová krmiva Energys jsou zaměřené na přirozenost ve výživě koní a vytvořené tak, aby  bylo možné sestavit krmné dávky, které vyhovují při rekreačním, sportovním i pracovním využití koní.