Dobrý den, z důvodu nemoci momentálně eshop nemůže garantovat dodání zboží, které není skladem v uvedené lhůtě. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Energys Omega 20 kg

Kód: 29155
579 Kč –4 %
krmivo nature all
579 Kč –4 % 555 Kč
Doručení do 5 dní
Můžeme doručit do:
3.7.2019

Extrudované lněné semínko s obsahem omega 3 a 6 mastných kyselin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrudované lněné semínko s obsahem omega 3 a 6 mastných kyselin.

  • Olej z lněného semene obsahuje esenciální nenasycené mastné kyseliny
  • Lněný olej obsahuje omega nenasycené mastné kyseliny, které jsou v ideálním poměru
  • Omega 3 a 6 mastné kyseliny mají antiseptický účinek, čímž zvyšují výkonnost Vašich koní a prodlužují jejich život
  • Slizové látky, které vznikají při zpracování regulují průchod stolice, mají příznivý vliv na dobré fungování žaludku a střev
  • Obsažený linamarin ze surového lněného semene se při trávení rozkládá částečně i na jedovaté metabolity, ale tepelnou úpravou je inaktivován
  • Forma: extrudovaný len s čekankou
  • Balení: 20 kg

 

Krmná dávka pro dospělého koně je 100 - 150 g denně s dalšími krmivy, nutná úprava podle věku a kondice koně

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro koně - Energys
Záruka: 4 měsíce
Hmotnost: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

De Heus je mezinárodně působící společnost, jejíž hlavní aktivitou je výroba a prodej vysoce kvalitních krmiv pro zvířata. Od svého založení v roce 1911 se společnost rozrostla z malého, lokálního podniku do podoby jednoho z největších hráčů na nizozemském trhu s krmnými směsmi. Rozvoj v Nizozemsku probíhal jak pomocí růstu samotné společnosti, tak i díky kupování společností jiných. De Heus nyní patří, částečně i díky svému rychlému rozšiřování za hranicemi Nizozemska, mezi 20 největších dodavatelů krmiv na světě.

De Heus se při výrobě krmiv řídí směrnicemi kvalitativního systému GMP+. Navíc se při nákupu surovin účastní TrusQ, projektu spolupracujícího na zaručování kvality při nákupu surovin. 

Mimo České republiky je De Heus aktivní ve více než 50 zemích a své pobočky má v Nizozemsko, Polsku, Rusku, Egyptě, Etiopii, Brazílii, Jihoafrické republice a Vietnamu. Dále je De Heus aktivní i na trzích v Číně. V Číně uzavřel De Heus strategické spojení se společností Wellhope Agri-Tech Co Ltd. V neposlední řadě jsme díky exportu koncentrátů aktivní na mnoha zahraničních trzích, z nichž nejdůležitější jsou ve východní Evropě a na Středním Východě. Firma má více než 4 500 zaměstnanců po celém světě, z toho cca 150 pracuje v České republice. Hlavní sídlo se nachází ve městě Ede-Wageningen, Nizozemsko.