Berkel Futter - Vital-Kanin

Kód: 42818/5 K 42818/25 Zvolte variantu
359 Kč 1 239 Kč od 359 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

BF - Vital-Kanin je kvalitní německá doplňková krmná směs určená pro doplnění chybějících látek během období stresu pro mladé i dospělé králíky a k zvýšení plodnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vital Kanin je novì vyvinuté doplòkové krmivo pro králíky urèené pro doplnìní chybìjících látek bìhem období stresu pro mladé i dospìlé králíky a k zvýšení plodnosti.Vysoké dávky komplexu vitamínù snižují stres králíkù pøi odstavu a po nìm.

Surovinové složení: vojtěška, pšeničné otruby, ovesné vločky krmné, sójová moučka pražená*, tepelně zpracovaná kukuřice, tepelně zpracované lněné semínko, melasa, syrovátka, mono fosforečnan vápenatý, bramborový protein, sójový proteinový koncentrát *, glukóza, pražená sója*, uhličitan vápenatý, vitaminové doplňky (* Vyrobeno z geneticky modifikovaných sójových bobů)

Deklarované jakostní znaky: 18,5% bílkoviny, 5,7% oleje a přírodní tuky, 9,8% hrubá vláknina, 8,5% popeloviny, 1,4% vápník, 0,9% fosfor, 0,7% sodík.

Doplňkové látky na kg :

59 000 t.j. - Vitamin A (E672) jako provitamin A 6000 t.j. - Vitamin D3 (E671)

270 mg - Vitamin E (alfa-tokoferol acetát) (3a 700)

120 mg - Měď (E4) jako síran měďnatý pentahydrát (E4)

75 mg - ŽŽelezo (E1) jako sulfát železnatý, monohydrát

300 mg - Mangan (E5), v oxidu manganu

450 mg - Zinek (E6) jako oxid zinečnatý

6 mg - Jód (E2) jako jodičnan vápenatý, bezvodý

1,8 mg - Selen (E8) jako seleničitan sodný

2,4 mg- Cobalt (E3) jako zásaditý kobalt (II) uhličitanu, monohydrát

350 mg - Vitamin C jako Ascorbylmonophosphat, vápník sodná sůl

Dávkování :  Podávejte jako doplněk stravy během období stresu nebo jako podporu zdravotního stavu. Podávejte po dobu 10 dní vedle běžné stravy (1 x denně na jedno zvíře): Malá plemena - 1 / 2 odměrky Berkel Vital Kanin (což odpovídá přibližně 10 g) Střední plemena - 1 odměrka Berkel Vital Kanin (přibližžně 20 g) Velká plemena - 1 a 1/2 odměrky Berkel Vital Kanin (cca 30 g) (Odměrku přidáváme k balení.)

Krmný návod: Toto doplňkové krmivo můžže být z důvodu vyššího obsahu vitamínů A, D3 a stopových prvků podáváno maximálně jako 25% denní krmné dávky vašich králíkù.

Skladujte v suchu a chladnu.

BF_vyziva

BF_vitaminy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Berkel Futter je německý výrobce kvalitních krmiv. V nabídce od Berkel Futter máme například kvalitní krmiva pro králíky, krmiva pro činčily či krmiva pro morčata.  Společnost je hrdá na to, že může nabídkou širokou a rozmanitou škálu různých prémiových zdrojů.

Na základě vědeckých poznatků a jejich vlastních zkušeností vyvinul jejich specializovaný tým všechny druhy krmiv na základě potřeb zvířat.  Od jejich založení se neustále zabývají vývojem a zlepšováním produktů.

K výrobě používají pouze a vybrané a pečlivě testované suroviny se známým původem. Krmiva jsou tak optimálně vybaveny vitamíny a minerály, a neustále podléhají kontrole nezávislými kontrolními instituty.

Stálá kvalita výrobků, dodržování předpisů, včasné dodávky a závazné závazky pro ně nejsou cizí.

BF_vyziva

BF_vitaminy