Berkel Futter - Spezial Kräuter 25 kg

Kód: 93373
499 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

BF - Spezial Kräuter je kvalitní německá krmná směs pro intenzivní výkrm králiků a pro velká plemena. Zajišťuje kombinaci vysokých energetických a nutričních potřeb velkých plemen.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmivo pro intentivní výkrm králiků a pro velká plemena

  • Surovinové složení: vojtěšková moučka 41%,pšeničné otruby 13,50%, sojový extrahovaný šrot toastovaný 11%, ječmen 18,0%, cukrovkové řízky melasové 1,5%, oves 5,0%, ovesné otruby,řepná melasa, uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, chlorid sodný, rostlinný olej ze sóji
  • Deklarované jakostní znaky: protein 17,5%, tuk 3%, vláknina 14,50%, popel 9,00%, vitamin A 13500 I.-E., vitamin D3 800I.E, vitamin E 50mg, měď (síran měďnatý pentahydrát ) 15 mg.
  • Krmná dávka 25-30g krmiva na 1kg žživé váhy králíka. Králík musí mít stálý přístup k čerstvé pitné vodě.
  • Doporučujeme přikrmování senem, případně kvalitní slámou.
  • Skladujte v suchu a chladnu.

BF_vyziva

BF_vitaminy

Doplňkové parametry

Kategorie: Králík
Hmotnost: 25 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Berkel Futter je německý výrobce kvalitních krmiv. V nabídce od Berkel Futter máme například kvalitní krmiva pro králíky, krmiva pro činčily či krmiva pro morčata.  Společnost je hrdá na to, že může nabídkou širokou a rozmanitou škálu různých prémiových zdrojů.

Na základě vědeckých poznatků a jejich vlastních zkušeností vyvinul jejich specializovaný tým všechny druhy krmiv na základě potřeb zvířat.  Od jejich založení se neustále zabývají vývojem a zlepšováním produktů.

K výrobě používají pouze a vybrané a pečlivě testované suroviny se známým původem. Krmiva jsou tak optimálně vybaveny vitamíny a minerály, a neustále podléhají kontrole nezávislými kontrolními instituty.

Stálá kvalita výrobků, dodržování předpisů, včasné dodávky a závazné závazky pro ně nejsou cizí.

BF_vyziva

BF_vitaminy