Berkel Futter - Multi-Cocci 25 kg

Kód: 93372
559 Kč
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
21.9.2021

BF - Kräuter Kanin je kvalitní německá krmná směs pro chov a výkrm králíků s antikokcidiostatiky. Ochrana proti kokcidióze a coli bakteriim.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Surovinové složení: vojtěška, pšeničné otruby, sója, ječmen, cukrová řepa, melasa, oves, ovesné otroby, řepná melasa, uhličitan vápenatý, monokalciumfosfát, chlorid sodný.
  • Deklarované jakostní znaky: protein 17%, tuk 2,5%, vláknina 15,50%, popel 10,50%, vitamin A 13500 I.-E., vitamin D3 800I.E, vitamin E 50mg, měď (síran měďnatý pentahydrát ) 15 mg.
  • Krmná dávka 25-30g krmiva na 1kg žživé váhy králíka. Králík musí mít stálý přístup k čerstvé pitné vodě.
  • Doporučujeme přikrmování senem, případně kvalitní slámou.
  • Skladujte v suchu a chladnu.

BF_vyziva

BF_vitaminy

Doplňkové parametry

Kategorie: Králík
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Berkel Futter je německý výrobce kvalitních krmiv. V nabídce od Berkel Futter máme například kvalitní krmiva pro králíky, krmiva pro činčily či krmiva pro morčata.  Společnost je hrdá na to, že může nabídkou širokou a rozmanitou škálu různých prémiových zdrojů.

Na základě vědeckých poznatků a jejich vlastních zkušeností vyvinul jejich specializovaný tým všechny druhy krmiv na základě potřeb zvířat.  Od jejich založení se neustále zabývají vývojem a zlepšováním produktů.

K výrobě používají pouze a vybrané a pečlivě testované suroviny se známým původem. Krmiva jsou tak optimálně vybaveny vitamíny a minerály, a neustále podléhají kontrole nezávislými kontrolními instituty.

Stálá kvalita výrobků, dodržování předpisů, včasné dodávky a závazné závazky pro ně nejsou cizí.

BF_vyziva

BF_vitaminy